بهترین خدمات تحویل کیت غذا برای سال 2020

Save Bookmark Icon Filled

 سرویس تحویل کیت وعده غذایی Sun Basket ، با مواد تشکیل دهنده آن در مقابل جعبه تحویل.
عکس: سارا کبوس

انتخاب ما

 ذخیره نماد نماد پر شده است

 Sun Basket "itemprop =" تصویر "data-src =" https://d1b5h9psu9yexj.cloudfront.net/29309/Sun-Basket_20181026-221214_full.jpeg "width =" 570 "height =" 380 "class =" _ 2a537b25 efca0099

Sun Basket تمام ترکیبات Sun Basket ارگانیک هستند و تمام وعده های غذایی آن برای افرادی با محدودیت های مختلف رژیم غذایی طراحی شده است. این دستور العمل های آسان را ارائه می دهد که به طور متوسط ​​کمتر از وعده های غذایی از هر کیت دیگری که امتحان کردیم زمان کمتری برد.

چه کسی برای این کار است: Sun Basket وعده های غذایی زیادی برای رژیم های غذایی خاص ، از گیاهخواری گرفته تا سرخپوشان ارائه می دهد. اگر لازم است از موارد خاصی مانند گلوتن یا لبنیات خودداری کنید ، بهترین گزینه است. برای شروع رژیم غذایی خاص می خواهید کمک کنید. یا فقط می خواهیم آنچه را که شما به طور کلی می خورید ، تماشا کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: برخلاف هر کیت دیگری که امتحان کردیم ، Sun Basket به شما امکان می دهد تا از میان وعده های غذایی متنوع و متنوعی را انتخاب کنید که نیازهای زیادی را برآورده می کند. شما قادر خواهید بود هر هفته وعده های غذایی زیادی برای اضافه کردن به جعبه خود بیابید ، چه گیاهخوار ، پسکاتاری ، سرخپوشان ، بدون گلوتن ، عدم تحمل لاکتوز ، اجتناب از سویا یا دیابتی باشید. در نتیجه ، وعده های غذایی به طور کلی احساس سلامتی بیشتری نسبت به سایر خدمات می کنند ، حتی اگر به یک رژیم خاص پایبند نباشید. بعلاوه ، Sun Basket یکی از دو کیت وعده غذایی است که یک دستگاه ارگانیک دارای گواهینامه USDA (دیگری با سرآشپز سبز) است. ما همچنین متوجه شدیم که Sun Basket مواد اولیه از قبیل آماده شده مانند سس ها را ارسال می کند ، که به طور قابل توجهی زمان آزمایش را برای آزمایش کنندگان ما کاهش می دهد.

برخلاف انتخاب های دیگر ، Sun Basket تقریباً مواد کاملاً ارگانیک می فرستد. عکس: سارا کوبوس [19659012] ما دوست داریم که ، به عنوان یک خدمات ارگانیک معتبر ، Sun Basket قول می دهد که بیش از 99 درصد از تولیدات آن ارگانیک بوده و به همین ترتیب برچسب خورده است. تمام غذاهای دریایی توسط ساعت مچی دریایی آکواریوم Monterey Bay بهترین انتخاب یا جایگزین خوب تلقی می شوند ، و تمام گوشت و لبنیات از حیوانات پایدار پرورش یافته ، هورمونی و عاری از آنتی بیوتیک ها تهیه می شود. و برخلاف هر سرویس دیگری که ما سعی کردیم ، Sun Basket حتی به شما امکان می دهد پروتئین خود را برای بسیاری از وعده های غذایی خود تغییر دهید. برای مثال می توانید ماهی قزل آلا را برای ماهی قزل آلا تعویض کنید ، از ران مرغ به سینه مرغ ارگانیک بروید ، یا از سیرلوئین به چشم دنده ارگانیک (که هزینه اضافی آن است) نیز تغییر دهید. ترکیب سبزیجات گاه به گاه ، Sun Basket اغلب شامل سس های آماده مانند کاری یا پاستو است. بعضی اوقات حتی می توانید چیزی شبیه به شانه گوشت خوک بافته شده از قبل تهیه کنید. همه این موارد آماده شده باعث سریعتر طبخ وعده های غذایی می شوند. آزمایشکنندگان ما به طور متوسط ​​45 دقیقه از وعده های غذایی پخت و پز را از آبی اپرون ، مارلی قاشق ، و آبکاری شده صرف کردند ، اما به طور متوسط ​​فقط 35 دقیقه غذای خورشیدی Sun Basket را صرف پخت و پز می کنیم. و از آنجا که ما آزمایش را تمام کردیم ، Sun Basket حتی برخی از وعده های غذایی "سریع" را که قرار است طی 10 تا 15 دقیقه دیگر تهیه کنند ، به منوی خود اضافه کرده است. با این وجود ، نکته منفی در مورد ترکیبات اولیه این است که شما توانایی کمتری برای تنظیم دستور العمل با سلیقه خود دارید. اگر سس را دوست دارید ، عالی است. اگر نه ، ممکن است کل وعده غذایی خراب شود. بعلاوه ، همانطور که یکی از آزمایش کنندگان ما خاطرنشان کرد ، تهیه سس های آماده به این معنی است که شما نمی توانید طرز تهیه آنها را یاد بگیرید و قادر نخواهید بود دوباره این دستور العمل را ایجاد کنید.

 چندین صفحه تاکو تهیه شده با تحویل کیت وعده غذایی Sun Basket. سرویس. "width =" 636 "height =" 424 "src =" https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-120x80.jpg "class =" _ 2a537b25 efca0099 size-full wp-image-65827 "data-size =" (حداکثر عرض: 636px) 100vw ، 636px "data-srcset =" https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10 /mealkits-lowres-7921.jpg 636w، https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-300x200.jpg 300w ، https://cdn.thewirecutter.com /wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-630x420.jpg 630w، https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-570x380. jpg 570w، https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-330x220.jpg 330w، https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/ 2018/10 / mealkits- lowres-7921-200x134.jpg 200w ، https://cdn.thewirecutter.com/wp-content/uploads/2018/10/mealkits-lowres-7921-120x80.jpg 120w
این تاکی ها از Sun Basket با پیش ساخته شدند شانه خوک ، که زمان پخت و پز را بسیار کاهش داده است. عکس: سارا کوبوس

Sun Basket در برنامه های اشتراک خود دارای انعطاف پذیری است ، اما نه به اندازه مارلی قاشق. شما می توانید فقط دو وعده غذایی را به مدت یک هفته سفارش دهید و یا از سه تا چهار وعده غذایی خود را سفارش دهید ، اما نمی توانید وعده های اضافی دریافت کنید مگر اینکه برنامه اشتراک خود را به طور کامل تغییر دهید.

Sun Basket شبیه به مارلی قاشق بود. حداقل بسته به استانداردهای کیت وعده غذایی ، بسته بندی از ترکیب خوبی از کاغذ و پلاستیک استفاده می کرد. ما قدردانی کردیم که عایق جعبه از کاغذ بازیافت شده ساخته شده است و مواد لازم برای هر وعده در کیسه های کاغذی سازماندهی شده است. هنوز هم پلاستیک های داخل آن کیسه ها وجود دارد و هنوز هم زباله های زیادی وجود دارد ، اما از پلاستیک آبی استفاده شده کمتر پلاستیک است.

اشکالاتی اما نه دلال: Sun Basket همانجا که دوباره قطع شده به عنوان یکی در آنجا بالا است. از گرانترین کیت های غذایی در هر وعده در آزمایش اصلی ما ، و برخلاف سایر خدمات ، اگر به جای دو عدد چهار وعده سفارش دهید ، قیمت آن پایین نمی آید. با توجه به تمرکز Sun Basket روی مواد آلی ، قیمت آن قابل درک است ، اما اگر شما به صورت هفتگی جعبه سفارش می دهید ، هزینه زیادی را در پی خواهد داشت.

شاید به دلیل تعهد ارگانیک سان سبد ، به نظر می رسد مشکل بیشتری داشته باشد. منابع کافی به همه چیز تقریباً در هر جعبه ، فهمیدیم که یک یا چند سبزیجات برای چیزهای مختلفی عوض شده اند. کلم بروکلی به جای جوانه های بروکسل یا خردل به جای سبزی خردل. این مبادلات به ندرت تأثیر منفی در وعده های غذایی می گذارد ، اما اگر قلب شما روی یک سبزی مشخص قرار داشته باشد ، ناامید کننده خواهند بود.

آزمایش کنندگان گیاهخواری ما از گزینه های مختلفی که Sun Basket هر هفته به آنها پیشنهاد می داد ، قدردانی می کنند و غذای بیشتری به آنها می رسید. با پروتئین هایی مانند توفو و تمپه. اما آنها همچنین احساس می کردند که بعضی اوقات Sun Sun خیلی هوشیار است. به گفته یك شخص ، "بیشتر وعده های غذایی گیاهی از Sun Basket در تلاش بودند كه تعداد جعبه های دیگر را بررسی كنند: وگان ، لبنیات ، بدون سویا." خوب است اگر دوست دارید به این صورت غذا بخورید ، اما اگر گیاهخواری باشید که پنیر را دوست دارد ناامید کننده هستید ، ناامید کننده هستید.

Sun Basket فروشگاهی را با تمام دستور العمل های خود را برای هفته ارسال می کند (حتی مواردی که شما آن را سفارش نداده اید). [19659011عکس:ساراکوبوس

در حالی که همه کیت های دیگر ما تست شده برای شما هر کارت غذایی یک دستور غذای بزرگ را برای شما ارسال می کنند ، Sun Basket آنچه را که به نظر می رسد مانند یک کاتالوگ کوچک پر از تمام دستور العمل های آن برای هفته است ، از جمله مواردی که شما تهیه نکردید. سفارش نکن در صورت استفاده از همه ی دستور العمل ها ، ممکن است این چنین ضایعات کاغذی احساس نکند ، اما متأسفانه Sun Basket هیچ اندازه گیری را در دستور العمل های خود شامل نمی شود ، بنابراین شما نمی توانید آنها را طبخ کنید ، مگر اینکه مواد اولیه از پیش اندازه گرفته شده را از جعبه خود داشته باشید. . در مقابل ، همه کیت های دیگر ما توصیه می کنیم دستور العمل هایی با اندازه گیری هایی را که می خواهید در کتاب آشپزی پیدا کنید ، ارائه دهید ، بنابراین می توانید آنها را دوباره و دوباره درست کنید.

مشخصات:

  • قیمت: 11 تا 13 دلار در هر وعده برای دو یا چهار نفر
  • انتخاب غذا در هفته: 14 ، چهار نفر از آنها گیاهخواری با اشتراک دو یا چهار نفره
  • اندازه اشتراک: دو ، سه یا چهار وعده غذایی در هفته برای اشتراک دو یا چهار نفره